Çifti i radhës në “Love Story” Daniela-Vilian? Surpriza që i emocionoi të gjithë

Dashuria nuk pret kohën. As Viliani nuk priti Shën Valentinin për t’i bërë një surprizë Danielës, një surprizë që në fakt i emocionoi të gjithë. “Ideja është që unë Danielën sinqerisht e pëlqej shumë. Ka filluar kohët e fundit që…

Çifti i radhës në “Love Story” Daniela-Vilian? Surpriza që i emocionoi të gjithë

Source

0
(0)

Dashuria nuk pret kohën. As Viliani nuk priti Shën Valentinin për t’i bërë një surprizë Danielës, një surprizë që në fakt i emocionoi të gjithë.
“Ideja është që unë Danielën sinqerisht e pëlqej shumë. Ka filluar kohët e fundit që edhe ato zënkat që kemi pasur janë pakësuar. Ky takimi na kishte marrë shumë malli për njëri-tjetrin prandaj shkoi aq mirë. Daniela bën një gabim se çdo javë më jep një trëndafil, unë do i jap një tufë sonte”, tha Viliani.
Këto fjalë romantike të Vilianit u shoqëruan me një vallëzim mes të dyve. Daniela ishte shumë e emocionuar nga ky gjest.
“A të besohet jemi duke u dridhur të dy. E di se edhe familja ime po më shikon. Jam shumë e emocionuar nuk flas dot. Surpriza më e bukur që kam marrë deri sot”, tha Daniela.
Pas kësaj surprize fronistja tha se do të dalë vetëm me Vilianin në takime.
Bleona: Ne sa pamë filmin dhe the që kam nevojë për pak më tepër kohë. Ke nevojë për më tepër kohë apo do dalësh vetëm me Vilianin duke filluar nga ky moment?
Daniela: Që nga ky moment vetëm Viliani./tvklan.al

Reality Dating Show, edicioni 2 nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu, autore Ilda Lumani. Në fron 4 protagonistë, 2 vajza dhe 2 djem dhe 10 kandidate për secilin që garojnë mes tyre për të fituar zemrën e protagonsitit të “Love Story”. Famë, sukses apo rrugëtim drejt dashurisë së vërtetë? Pasion, romancë, dashuri, xhelozi, sfidë! Është koha e dashurive të mëdha në sytë e të gjithëve!chr10}
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0