Katerina dhe Eni nuk presin, puthen që në takimin e parë

Katerina dhe Eni nuk pritën dhe qershinë mbi tortë e vendosën që në takimin e parë. Mes konkurrentit dhe fronistes, e cila ka hyrë në program së fundmi, ka pasur një puthje pasionante. “Ishte puthje shumë emocionuese. E ndjeva që…

Katerina dhe Eni nuk presin, puthen që në takimin e parë

Source

0
(0)

Katerina dhe Eni nuk pritën dhe qershinë mbi tortë e vendosën që në takimin e parë. Mes konkurrentit dhe fronistes, e cila ka hyrë në program së fundmi, ka pasur një puthje pasionante.
“Ishte puthje shumë emocionuese. E ndjeva që duhej të puthja, ishte shumë e bukur dhe jam i lumtur që ndodhi me ty. Uroj që të mos jetë e fundit”, u shpreh Eni.
Gjithçka ndodhi pasi konkurrenti i kishte rezervuar një surprizë Katerinës në një pishinë. Po ashtu, ata u njohën më shumë me njëri-tjetrin, ku Eni foli për të kaluarën.
“Kam qenë futbollist, tashmë merrem me modeling, merrem dhe me fitnes, së shpejti do të bëj një kurs për fitnes të mësoj njerëzit si të kujdesen për veten e tyre”, u shpreh Eni. Ndërkohë Katerina i tha nga ana tjetër se “nuk i pëlqen kur çuni kujdeset më shumë se goca”./tvklan.al
#Katerina #Eni
Reality Dating Show, edicioni 2 nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu, autore Ilda Lumani. Në fron 4 protagonistë, 2 vajza dhe 2 djem dhe 10 kandidate për secilin që garojnë mes tyre për të fituar zemrën e protagonsitit të “Love Story”. Famë, sukses apo rrugëtim drejt dashurisë së vërtetë? Pasion, romancë, dashuri, xhelozi, sfidë! Është koha e dashurive të mëdha në sytë e të gjithëve!chr10}
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0