“Love Story” nis ndryshe, Alketa Vejsiu nuk hyn vetëm në skenë

Sot “Love Story” nisi ndryshe këtë të hënë! Nuk ishte vetëm Alketa Vejsiu që zbriti shkallët drejt skenës. Ajo shoqërohej nga drejtuesi i emisionit ditor “Love Story Talk”, Eni Shehu. Shkaku? Si çdo njeri edhe njerëzit në botën e medias…

"Love Story" nis ndryshe, Alketa Vejsiu nuk hyn vetëm në skenë

Source

0
(0)

Sot “Love Story” nisi ndryshe këtë të hënë! Nuk ishte vetëm Alketa Vejsiu që zbriti shkallët drejt skenës. Ajo shoqërohej nga drejtuesi i emisionit ditor “Love Story Talk”, Eni Shehu.

Shkaku? Si çdo njeri edhe njerëzit në botën e medias sëmuren. Kështu që Vejsiu i kishte kërkuar ndihmë, Eni Shehut që ta bashkëprezantonin emisionin si pasojë se i është marrë zëri.

“Siç e shikoni, alketa ka ngelur pa zë, ka qenë sëmurë si të gjithë humanët e kësaj jave. Këtë javë i kërkoi ndihmë mikut të saj Enit, dhe i kërkoi të flasë pak, ta mbyllë pak gojë”, tha Alketa Vejsiu. /tvklan.al
Reality Dating Show, edicioni 2 nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu, autore Ilda Lumani. Në fron 4 protagonistë, 2 vajza dhe 2 djem dhe 10 kandidate për secilin që garojnë mes tyre për të fituar zemrën e protagonsitit të “Love Story”. Famë, sukses apo rrugëtim drejt dashurisë së vërtetë? Pasion, romancë, dashuri, xhelozi, sfidë! Është koha e dashurive të mëdha në sytë e të gjithëve!chr10}
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0