“Prostitutë”, Robert Aliaj shpërthen! Vajzat braktisin studion

Batuta e Kristit gjatë javës së kaluar në emisionin “Love Story Talk” ka ngjallur debate gjatë spektaklit të sotëm në “Love Story” në Tv Klan. Ishte Sellma ajo që deklaroi se fjalët e Kristit ishin të rënda, por opinionistët e…

“Prostitutë”, Robert Aliaj shpërthen! Vajzat braktisin studion

Source

0
(0)

Batuta e Kristit gjatë javës së kaluar në emisionin “Love Story Talk” ka ngjallur debate gjatë spektaklit të sotëm në “Love Story” në Tv Klan.

Ishte Sellma ajo që deklaroi se fjalët e Kristit ishin të rënda, por opinionistët e kanë kundërshtuar duke i thënë se nuk duhet të përgjigjej ashtu.

I ashpër ka qenë Roberti, i cili teksa mbrojti djalin e tij ofendoi vajzat, të cilat në bllok u ngritën dhe u larguan nga studio. Edhe pse Alketa Vejsiu kërkoi nga Roberti një falje për vajzat, ky i fundit nuk u tërhoq nga deklaratat e tij.

Sellma: Ky është fenomeni më negativ i të gjithë shqiptarëve. Mua mos m’u drejto me prostitutë, drejtohu familjes tënde. Ti do të mbash përgjegjësi për fjalën prostitutë.

Robert Aliaj: Unë do të kap një model të një prindi ose të një djali që jetoi denjësisht.

(Vajzat largohen nga studio)

Reality Dating Show, edicioni 2 nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu.
Në fron 4 protagonistë, 2 vajza dhe 2 djem dhe 10 kandidatë për secilin që garojnë mes tyre për të fituar zemrën e protagonstit të “Love Story”.
Famë, sukses apo rrugëtim drejt dashurisë së vërtetë? Pasion, romancë, dashuri, xhelozi, sfidë! është koha e dashurive të mëdha në sytë e të gjithëve!

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0