Pse nuk e zgjodhe më në takim Fabion? – Talk Love Story Tv Klan

Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit “#LoveStory”, si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Autore Ilda…

Pse nuk e zgjodhe më në takim Fabion? - Talk Love Story Tv Klan

Source

0
(0)

Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit “#LoveStory”, si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave.
Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”.
Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0