Shakaja që trembi Katerinën e Love Story: Duhet të ikësh sot nga programi

Dita e 1 Prillit është e njohur si “Dita e Gënjeshtrave”. Ditën e sotme në “Love Story Talk” Eni Shehu kishte përgatitur një rreng për fronisten, Katerinën. Ai i tha që do duhej që të largohej nga programi sepse kështu…

Shakaja që trembi Katerinën e Love Story: Duhet të ikësh sot nga programi

Source

0
(0)

Dita e 1 Prillit është e njohur si “Dita e Gënjeshtrave”. Ditën e sotme në “Love Story Talk” Eni Shehu kishte përgatitur një rreng për fronisten, Katerinën.
Ai i tha që do duhej që të largohej nga programi sepse kështu ka vendosur produksioni pas një sinjalizimi. Katerina është habitur disi me këtë vendim, megjithatë e vuri gjithmonë në pikëpyetje ato që i fliste Eni Shehu.
Por mes të gjithë këtyre “të këqijave”, doli një e mirë për Katerinën. Eni, konkurrenti me të cilin ka pasur disa takime, tha se nëse ajo del, ai do të largohet bashkë me të.
Por nuk është nevoja, pasi e gjitha ishte një shaka për 1 Prillin.
Eni Shehu: Do ta nisim me një vendim shumë të vështirë që i është dashur të marrë produksionit. Ka lidhje me ty Katerina. Në adresë të Love Story ka mbërritur një sinjalizim, që na ka shtrënguar të vendosim që eksperienca jote të përfundojë sot këtu.
Katerina: Është shaka kjo? Mos më bëni të vdes këtu.
Eni: Nëse largohet Katerina, largohem edhe unë bashkë me Katerinën?
Katerina: Çfarë ka ndodhur, apo është thjesht shaka?
Eni Shehu: Është 1 Prilli!/tvklan.al
#Katerina #Eni #EniShehu
Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit “#LoveStory”, si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

0 / 5. 0